Yedek Parça Seçenekleri

robotlarYedek parça değişimi her hangi bir beyaz eşyaya özgü detaylar gibi görünse de cihazın kullanım ömrü ile doğrudan orantılı hususlardan. Her model beyaz eşya belli bir zaman dilimi sonrasında gerek eskime gerekse yanlış kullanım neticesinde parça değişimine ihtiyaç duymaktadır. Servisimiz Vestel, Regal ve Seg markalarının yetkili servisi olup, tüm onarımlarında orjinal yedek parça kullanmaktadır.

İlgili aksanın değişikliği ürünün kullanım şeklini ve ömrünü doğrudan etkiler.Servis İkon Tam da bu noktada temin edilen yedek parçanın marka ile uyumu hayati bir nokta olarak karşımıza çıkar. Eğer ilgili parça sahip olduğunuz beyaz eşya ile uyum sağlayamayan nitelikte ise ya kullanım sürecinin ileri aşamalarında bir takım sorunlar meydana gelecek ya da cihazın başka bir bölümünde bu durum yansıyacaktır. En kötü senaryo ise her ikisinin de bir arada olmasıdır.

Benzeri problemlerde karşı karşıya kalmamanın tek yolu ise orijinal parça kullanımından geçer. İstanbul Anadolu yakası Vestel Servis’in tüm ihtiyaç ve gereksinimlerinize karşılık verebilecek nitelikte olan yedek parça ve aksesuar deposu markanızın prestijine yakışır orijinal özümleri içerisinde barındırmaktadır.

 

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce

Şikayet ve Öneri

Şikayet ve Öneri Formu

Hizmet Bölgelerimiz

tamirciler Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Şile, Kartal, Maltepe ve Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

banner-sol


Konum: Ana Sayfa Yedek Parça

Anadolu Yakası Bölge Servisi

servis ikonuServisimiz bölge araç filosu sayesinde İstanbul Anadolu yakasının tamamına en kısa sürede servis desteği götürmektedir.

Uygun Fiyat Üstün Kalite

Bozuk ParaSizlere profesyonel servis ayrıcalığını yaşatan firmamız, sunduğu cazip fiyat seçenekleri ile tüketiciye tasarruf olanağı sağlıyor!

Aynı Gün İçerisinde Teslimat

Teslimat İkonAnadolu yakasının en hızlı servisi olma ayrıcalığına sahip olan Vestel Servis, yedek parça ve aksesuar siparişlerinizi anı gün içerisinde teslim ediyor!

Müşteri Odaklı Hizmet

Gülen Call CenterServisimiz uzman teknik ekibi ve alanında eğitim almış güler yüzlü call center çalışanları ile tüm gereksinimlerinize yönelik çözümler sunuyor!