Vestel Ankastre ve LCD Televizyon Montaj Hizmeti

Kombi MontajVestel Marka bulaşık makinesi, ankastre fırın, LED Televizyon, LCD Televizyon, klima yada çamaşır makinesi montajı olsun, kurulum ve sabitleme işlemi ilgili beyaz eşyanın ilerleyen zamandaki kullanımı açısından son derece önem arz eden bir adımdır.

Bu adım o kadar önemlidir ki yanlış yapıldığı ya da standartların dışında hareket edildiği taktirde bir çok sıkıntı ile karşı karşıya gelinmesi söz konusudur. Doğru monte edilmeyen bir cihaz kullanıcı olarak sizlerin istemlerini karşılayacak verimi sergileyemezken performans açığını gidermek adına fazlası ile enerji tüketir. Bu durum hem ihtiyaçları gidermeyen bir cihaz hem de yüksek tutarda faturalar demektir.

tamirci ikonTüm bu sebepler profesyonel bir ekibin desteğini zorunlu kılmaktadır. Servis merkezimiz 25 yıllık mesleki birikiminin bir getirisi olarak montaj hususunda en iyi standartlar bütünü sağlamıştır. Yetkin Vestel Yetkili Servisi montaj işlemine keşif yaparak başlar. Keşif aşamasını takiben cihazınızın gereksinimlerine karşılık verecek en uygun alanı tespit eder. Ardından sizlerinde onayını alarak sahip olduğunuz ürünü monte eder.  Beyaz eşya, elektronik ve televizyon kategorisinde yer alan;

 • LCD Televizyon
 • LED Televizyon
 • Plazma Televizton
 • Çamaşır makinesi
 • Klima
 • Davlumbaz
 • Derin Dondurucu
 • Bulaşık makinesi
 • Fırın
 • Kurutma makinesi
 • Buzdolabı

ve benzeş tüm cihazlarınızın sabitleme ve kurulum işlemlerini layığı ile yapmakta olan ender kuruluşlardan biriyiz. Servisimiz Vestel' in diğer markaları olan Regal ve Seg yetkili servis hizmetini sunmaktadır. Tüm LED Televizyon  LCD Tlelvizyon Plazma Televizyon montaj işlemimiz garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce

Şikayet ve Öneri

Şikayet ve Öneri Formu

Hizmet Bölgelerimiz

tamirciler Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Şile, Kartal, Maltepe ve Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

banner-sol


Konum: Ana Sayfa Montaj

Anadolu Yakası Bölge Servisi

servis ikonuServisimiz bölge araç filosu sayesinde İstanbul Anadolu yakasının tamamına en kısa sürede servis desteği götürmektedir.

Uygun Fiyat Üstün Kalite

Bozuk ParaSizlere profesyonel servis ayrıcalığını yaşatan firmamız, sunduğu cazip fiyat seçenekleri ile tüketiciye tasarruf olanağı sağlıyor!

Aynı Gün İçerisinde Teslimat

Teslimat İkonAnadolu yakasının en hızlı servisi olma ayrıcalığına sahip olan Vestel Servis, yedek parça ve aksesuar siparişlerinizi anı gün içerisinde teslim ediyor!

Müşteri Odaklı Hizmet

Gülen Call CenterServisimiz uzman teknik ekibi ve alanında eğitim almış güler yüzlü call center çalışanları ile tüm gereksinimlerinize yönelik çözümler sunuyor!