Maltepe Vestel Servisi

Maltepe beyaz eşya servisi olarak bölge sakinleri tarafından tanınmakta olan servis merkezimiz, Anadolu Yakası araç filosu ile tüm ikamet noktalarına ulaşabilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile servis sektörünün tüm hizmet kalemlerini aynı çatı altında birleştirmiş olan Vestel Servis, başta montaj, bakım ve arıza onarım olmak üzere tüm gereksinimler için en etkili çözümleri sunan isim olarak tüketici nezdinde kendini ispatlamıştır.

Sektörün ve gelişen teknolojinin etkileri doğrultsun da kendini sürekli yenileyen Maltepe Vestel servisi, alanında uzman teknik ekibi, güler yüzlü müşteri temsilcileri ve günün her saati ulaşma imkanı bulunan çağrı merkezi ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadır.

Vestel Regal ve Seg Yetkili servisi olan Yetkin Servis, tüm işlemleri işçilik ve parça garantisi kapsamında yapmakta ilgili süre dahilinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmanız halinde ücretsiz onarım desteği vermektedir.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar Satışı

Parça değişimi yapılırken tercihlerin orijinal seçeneklerden yana olmasının bilincinden hareketle sizler için en kaliteli ürünleri ithal eden Maltepe Vestel servisi, merkez deposunda Vestel Regal Seg markasına ait orjinal yedek parça barındırmaktadır. Bölgenin en kapsamlı araç filosuna sahip olan firmamız sipariş verdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde teslimat yapmaktadır. Parça değişimi yaparken teknik servis desteğine ihtiyacınız olursa ürün teslim etmek için gelen görevli arkadaşlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Personelimizin yaptığı teknik müdahale tamamı ile ücretsiz olan bir hizmettir.

Ekonomik Servis Fiyatları

İşletme politikasının bir gereği olarak servis fiyatlarını minimum seviyede tutmakta olan kuruluşumuz ödeme hususunda da müşteriye çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi kartı ile ödeme ve özel taksit imkanları sunan şirketimizin dönemlik kampanyalarını takip etmenizi tavsiye ederiz! Maltepe Vestel servisi hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir,  profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

 

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce

Şikayet ve Öneri

Şikayet ve Öneri Formu

Hizmet Bölgelerimiz

tamirciler Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Şile, Kartal, Maltepe ve Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

banner-sol


Konum: Ana Sayfa Maltepe Vestel servisi

Anadolu Yakası Bölge Servisi

servis ikonuServisimiz bölge araç filosu sayesinde İstanbul Anadolu yakasının tamamına en kısa sürede servis desteği götürmektedir.

Uygun Fiyat Üstün Kalite

Bozuk ParaSizlere profesyonel servis ayrıcalığını yaşatan firmamız, sunduğu cazip fiyat seçenekleri ile tüketiciye tasarruf olanağı sağlıyor!

Aynı Gün İçerisinde Teslimat

Teslimat İkonAnadolu yakasının en hızlı servisi olma ayrıcalığına sahip olan Vestel Servis, yedek parça ve aksesuar siparişlerinizi anı gün içerisinde teslim ediyor!

Müşteri Odaklı Hizmet

Gülen Call CenterServisimiz uzman teknik ekibi ve alanında eğitim almış güler yüzlü call center çalışanları ile tüm gereksinimlerinize yönelik çözümler sunuyor!