Seramik, ocak, cam, yüzey temizleyici

Seramik, ocak, cam, yüzey temizleyiciParlatıcı özellik taşıyan ve tamamen kokusuz olan bu ürün ankastre tasarımlarda sıkça bulunan seramik cam gibi hassas yüzeylerin temizliği için geliştirilmiştir. İçeriğinde hiç bir zararlı madde yoktur.

Dezenfekte edilmek istenen yüzeye püskürtüldükten sonra 15 ile 30 dakika arası bekletin. Ardından sünger ya da özel mikro fiber bezi ile uygulama alanını silin. Gözlerinize inanamayacaksınız!

Buzdolabı temizleyici

Buzdolabı TemizleyiciAnti bakteriyel özelliği ile sağlığınızı korumaya yardımcı olan bu ürün buzdolabında oluşan kötü kokuların giderilmesini sağlar. Tamamı ile doğal ve zararsız bileşenler içiren formülü ile durulama gerektirmez. Buzdolabı yüzeyine püskürttükten sonra temiz bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır.

 

LCD Plazma temizleyici

LCD Plazma temizleyiciÜrünümüz plazmanızın ekranında zamanla oluşmakta olan toz kir ve benzeri partiküllerin giderilmesi için özellikle formüle edilmiştir. Özel mikro fiber bezi ile teslim edilen temizleyicimiz o denli güçlü bir bileşene sahiptir ki baş belası olarak isimlendirilen parmak izleri dahi rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Kullanımı son derece pratik olan LCD plazma temizleyiciyi ekran yüzeyine mikro fiber bez ile uygulamak yeterlidir. Leke oluşumuna direnç gösteren kimyevi içeriği sayesinde uzun süreli seyir keyfine kavuşmanız artık çok kolay!

Paslanmaz Bakım Spreyi

Paslanmaz Bakım SpreyiÖzel bileşenler içeren formülü sayesinde paslanmaz yüzeyleri çizmeden dezenfekte eden paslanmaz bakım spreyi ile fark edilmesi zor lekeleri dahi rahatlıkla yok edebilirsiniz.

Ocak, ızgara, davlumbaz, musluk ve lavabolar gibi alanlarına uygulanan bu ürünün kullanımı da son derece pratiktir. Çalkadıktan sonra bir nemli beze döküp ovalamanız yeterli olacaktır.

 

Flojet sistem

Flojet sistemFlojet sistemleri buzluk suyu ve içme suyu pompası olarak kullanılan özel bir sistemdir. Yeni nesil soğutma teknolojilerinde kullanılan bu ürünün otomatik olarak kapanan sistemi sayesinde suyun hazneye geri gitmesini engelleyerek tazeliğinin bozulmasını önler. Doğal bir içim keyfi için, musluğunuzu açmanız yeterli!

Anti-karker

Anti-karker5 yıl gibi uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu güzide ürün kireçlenme ile başı dertte olanların kurtarıcısı olacak cinsten! Musluk girişine monte edilerek kullanılan anti-karker kireç kırıcı özelliği sayesinde çamaşır ve bulaşık makinelerinizin kireçlenmesini önlemektedir.

 

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce

Şikayet ve Öneri

Şikayet ve Öneri Formu

Hizmet Bölgelerimiz

tamirciler Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Şile, Kartal, Maltepe ve Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

banner-sol


Konum: Ana Sayfa Aksesuar

Anadolu Yakası Bölge Servisi

servis ikonuServisimiz bölge araç filosu sayesinde İstanbul Anadolu yakasının tamamına en kısa sürede servis desteği götürmektedir.

Uygun Fiyat Üstün Kalite

Bozuk ParaSizlere profesyonel servis ayrıcalığını yaşatan firmamız, sunduğu cazip fiyat seçenekleri ile tüketiciye tasarruf olanağı sağlıyor!

Aynı Gün İçerisinde Teslimat

Teslimat İkonAnadolu yakasının en hızlı servisi olma ayrıcalığına sahip olan Vestel Servis, yedek parça ve aksesuar siparişlerinizi anı gün içerisinde teslim ediyor!

Müşteri Odaklı Hizmet

Gülen Call CenterServisimiz uzman teknik ekibi ve alanında eğitim almış güler yüzlü call center çalışanları ile tüm gereksinimlerinize yönelik çözümler sunuyor!